Zarejestruj    Zaloguj    Dział    Szukaj    FAQ

Strona główna forum » Hyde Park » Muzyka




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: first day
 Post Napisane: 26 maja 2019, o 15:10 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Choć to w Lechu zreflektowałem się, że coś jest nie tak, zwłaszcza w ostatnim sezonie. Zacząłem zauważać, co ja właściwie wyprawiam, ale widzieć to, a zmieniać, to jednak dwie inne sprawy. W pewnym momencie w Lechu spadła na mnie ogromna krytyka, dziś wiem, że zasłużona. To, co robiłem, albo może czego nie robiłem - odbijało się na mojej dyspozycji. Mówię wprost: w pewnym momencie woda sodowa uderzyła mi do głowy. Niekoniecznie to piłka była na pierwszym miejscu.Mam, i to ciężki charakter. Nie siedzę cicho, gdy widzę, że nie jest okej, czasem nie patrzę nawet na konsekwencje, po prostu mówię. Nie przepraszam, że żyję. Choć zrobiłem postęp, bo potrafię się już ugryźć w język. Niekiedy jednym zdaniem wypowiedzianym w złym momencie można skomplikować sobie życie.

Teraz jest skomplikowane?

Moja kariera tak naprawdę dopiero się zaczyna. Tylko ode mnie zależy, w którą stronę pójdę. Przez te wszystkie przejścia jestem na pewno mocniejszy psychicznie. Umiejętności są, wyzwań się nie boję, muszę utrzymywać tylko rytm meczowy i będzie dobrze. Robię małe kroki, idzie powoli, czasem się cofnę, wrócę do punktu wyjścia, albo przesunę do przodu. Jestem jednak spokojny. Wiem, że jeżeli będę zasuwał tak jak teraz, to moja kariera eksploduje. Mocno pracuję i czekam na ten strzał.

Wszędzie było pana pełno - prowokował pan na przykład w mediach społecznościowych, ale i na boisku. Tak jak kibiców Legii w Warszawie podczas zejścia z murawy, gdy zaczął pan bić im brawo.Nie tylko, pracodawcy przyzwyczajeni przez lata do przebierania w pracownikach, nagle nie potrafią utrzymać ludzi, których mają przez lata. Nie mówiąc o nowo przyjętych, którzy szybko rezygnują zanim nawet rozpoczną na dobre pracę. Pracodawcy sami są sobie winni jeśli nie potrafią przyciągnąć pracownika. Dobry pracodawca na brak pracowników nigdy nie będzie narzekał.oczywiście. Dziwne, że przepychanie rur rembertów problem wynika z braku uczciwego dzielenia się zyskiem z pracownikami. Upraszczając na Zachodzie mamy tak: pracodawca 50%, pracownicy 40%, państwo 10% z podatków. U nas wygląda to tak: pracodawcaudrażnianie rur rembertów 70%, państwo 20% pracownicy 10%. I o czym tu rozmawiać?
jolka 2018-11-07 19:51Zawsze pogotowie kanalizacyjne Ożarów mnie to zastanawialo dlaczego ludzie prowadzacy dzialalnosc gospodarcza wiecznie narzekaja ze jest ona nieoplacalna ale jednak ja prowadza. Czy robia to dla hobby? Skoro to nie przynosi zysku, a nawet czasami czytam ze udrażnianie odpływu to pracownik zarabia wiecej niz wlasciciel firmy to po co to robicie? Zamknijcie firmy i zatrudnijcie sie jako etatowy pracownik - bedziecie mieli haj lajf. udrażnianie rur Izabelin Po co sietak meczyc?
rotfild to zaloz sobie firme i plac za siebie. Przez dwa lata masz nizszy zus a twoj pracodawca juz nie. Zaplacisz skladke za siebie, vat, podatek dochodowy, kupisz materialy do pracy, narzedzia, samochod, zaplacisz za przepychanie kanalizacji Izabelin paliwo, nagle sie okaze ze jednak nie mozesz wszystkiego odliczyc a na wszystko musisz miec.Zatrudnij choc jednego pracownika, daj mu na reke minimum 4tys , odprowadz za niego skladki i zyj jak KRÓL pogotowie kanalizacyjne Ochota zobaczysz czy wezmiesz urlop, albo chorobowe. Zobaczysz czy pojedziesz na wakacje. ale zawsze mozesz wziac kredyt kto ci broni? kup sobie BMW i wille a co tam! probuj! jak cala reszta tepych ludzi ktorym sie wydaje ze dzialalnosc to luksus
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-r ... 48415.html
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-r ... 27306.html
https://warszawa.lento.pl/przepychanie- ... 48435.html
https://izabelin.lento.pl/przepychanie- ... 60503.html długów. Cały czas masz nadzieję, że "za kilka lat się odkujesz", ale przy naszym niejasnym prawie, coraz większych obciążeniach podatkowych, itp. ta perspektywa oddala się coraz bardziej... Owszem, najprościej jest pójść do pracy najemnej do zagranicznego koncernu, niż próbować prowadzić coś swojego, ale wiele osób i tak próbuje... Niektórym udrażnianie rur żoliborz się udaje, inni bankrutują... Jak tego nie zrozumiesz, to dalej będziesz radził wszystkim "idź do pracy jako etatowy pracownik", a potem będziesz krzyczał, że "wszystkie firmy wyprzedane za granicę"... Jak marzy Ci się kraj, w którym wszyscy są jedynie siłą roboczą dla zagranicznych koncernów, to proponuję znalezienie pracy np. w Bangladeszu. A jeśli marzy ci się "dostatni zachód", to wymagaj od rządzących ułatwień, a nie utrudnień dla rodzimych przedsiębiorców...za to wyjasnienie takim ludziom jak ten od pytania dla Jolki. Ja juz nue mam sily i checi udrażnianie odpływów Warszawa tlumaczyc tego co oczywiste bo roszczeniowcow jest pelno. Male firmy i malych przedsiebiorcow traktuja co najmniej jak firmy z zachodnim kapitalem. I napuszczaja jeden na drugiego. Dopiero przepychanie rur żoliborz zaczna plakac jak obowiazkowa podzielona platnosc zacznie wymuszac ciecie kosztow i redukcje etatow. Nie beda mieli u kogo pracowac a ceny wszystkiego poszybuja w gore. No to niech szykuja sie do Amazona i innych dobrze platnych posadek bo ich rodzimy


Zawsze można przecież podziękować w ten sposób za doping... Mówiąc poważnie, ze względu na wiek pewne zachowania mogłem sobie odpuścić, kilka z nich było niepotrzebnych. Ale taki miałem, mam charakter.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 26 maja 2019, o 15:10 
 


Góra 
  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 25 lipca 2020, o 07:46 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Wystarczy piłka do cięcia metalu, chwila spokoju i złodziej odchodzi z łupem wartym setki, nawet tysiące złotych. Kradzieże katalizatorów stają się plagą, a wykrycie sprawców nie jest takie łatwe. Części bez problemu lądują w skupie. "Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób tego zweryfikować" – przyznaje jeden z przedsiębiorców.Na gdańskim Chełmie, o 2.40 w nocy, policjanci zauważają podejrzanie zaparkowanego volkswagena. Ma włączony kogut taxi i podniesioną maskę, lecz kierowcy nie widać w pobliżu. Spod jednego z trzech zablokowanych aut wydobywa się odgłos cięcia metalu. Właściciel volkswagena wycina katalizator, a na widok funkcjonariuszy wyrzuca z ręki narzędzia. Powiązano go z innymi tego typu zdarzeniami. Grozi mu 5 lat więzienia.

To tylko jeden z wielu przypadków, o których informują funkcjonariusze w całej Polsce. By ukraść katalizator, nie trzeba wiele – wystarczy piłka do metalu, co bardziej obrotni kupują elektryczną kątówkę na baterie. Szkody kierowców są poważne. Według doniesień funkcjonariuszy – w zależności od modelu – mogą być one wyceniane na kilka tys. zł. Niektórzy złodzieje są tak dobrzy, że potrafią wyciąć katalizator nawet w aucie, w którym ktoś śpi.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 25 lipca 2020, o 07:48 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Wystarczy kilka kliknięć, a okazuje się, że aby sprzedać katalizator, nie trzeba nawet ruszać się z domu. Firmy, które je skupują, wyceniają elementy przez internet, robią to na podstawie wybitych na nich numerów. Jeśli mamy więcej sztuk na sprzedaż, wyślą po nie kuriera i zrobią przelew. Tak, to takie proste. W teorii kradziony katalizator nie powinien zostać przyjęty na sprzedaż (wówczas to paserstwo), ale system ma spore luki, które łatwo obejść.W katalizatorach samochodowych wykorzystywane są metale rzadkie: platyna (w przypadku diesli) oraz pallad (jednostki benzynowe). Rzadkie oznacza drogie: gram palladu wyceniany jest na ok. 70 dolarów, a potrzeba go coraz więcej.
Wzrost liczby zakażeń w Chorwacji, wzrost liczby zakażeń w Bułgarii, wzrost liczby zakażeń w Polsce. Koronawirus wciąż nie odpuszcza. W ostatnim czasie wyższe wyniki notuje spora część europejskich krajów, w tym również turystyczne regiony udrażnianie brwinów wznowienia krajowych rozgrywek. Najpopularniejsza liga piłkarska na świecie, Premier League, wróciła 17 czerwca. udrażnianie Angielskie Wirus wciąż nie odpuścił, ale nie pojawia się równomiernie w całej Europie. Dla przykładu w Niemczech w ciągu ostatniego tygodnia (od 17 do 23 lipca) służby informowały średnio o 5 nowych infekcjach na każdy milion mieszkańców. To sprawia, że dziennie było to około 400 - 500 nowych przypadków.
Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w Hiszpanii. Tutaj dzienne przyrosty wynoszą sporo powyżej tysiąca. Tu wskaźnik nowych zachorowań wynosi 30 infekcji na milion mieszkańców. W ciągu ostatniego tygodnia w Hiszpanii pojawiło się 10 tys. nowych zakażeń.
, udrażnianie kanalizacji Grodzisk wciąż muszą być puste. Dla przykładu w Polsce taka sama statystyka wynosi około 1,1 tys. W Niemczech to 2,4 tys., we Włoszech 3,7 tys. W Czechach z kolei taki sam wskaźnik wynosi 1,3 tys. Oczywiście warto pamiętać, że to statystyka uwzględniająca cały czas epidemii, a nie tylko jedną z jej faz. We Włoszech w ostatnich tygodniach notowane są rekordowo niskie dobowe przyrosty chorych., przepychanie kanalizacji Milanówek teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Jak Chorwacja wypada na tle Polski? W naszym kraju w ciągu tygodnia przybyło 2,5 tys. infekcji. To oznacza, że średnio było to 360 każdego dnia. I choć trudno w to uwierzyć - wypadamy korzystniej. Dlaczego? Średnio każdego dnia w Polsce pojawia się 9 nowych infekcji na milion mieszkańców. To o połowę mniej niż w Chorwacji., mistrza Anglii w siatkówce. - przepychanie rur Nadarzyn W różnych krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku przepychanie kanalizacji Żyrardów to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicylipca w Anglii pootwierały się salony udrażnianie kanalizacji Piastów fryzjerskie, teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Kolejny najmocniej dotknięty region to żupania osijecko-barańska, ze stolicą w Osijecku. Tu licznik zatrzymał się na poziomie 546. Jednocześnie warto wiedzieć, że liczba aktywnych przypadków wirusa (czyli osób z potwierdzonym wirusem, które wciąż chorują) jest sporo mniejsza. W tych trzech regionach to odpowiednio: 211 (okolice Zagrzebia), 114 (okolice Splitu) oraz 136 (w okolicach Osijecka).
Drugą falę wirusa widać również w Bułgarii. Tylko w lipcu w tym kraju pojawiło się 4,5 tys. nowych infekcji. To niemal tyle samo, ile pojawiło się od 1 marca do końca czerwca (5,1 tys. w ciągu 3 miesięcy). To właśnie w ostatnim czasie Bułgaria przebiła swój dotychczasowy rekord. Nowy wynosi 330 infekcji w ciągu jednej doby.
Anglii w siatkówce. - W różnych przepychanie rur Pruszków krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą.

Motoryzacja odwraca się od jednostek wysokoprężnych. Agencja Reuters donosi, ze pallad dalej będzie produktem deficytowym i pożądanym. Trudno więc myśleć, że liczba kradzieży katalizatorów spadnie. Co więcej, nie jesteśmy wyjątkiem. Podobny trend zauważono również np. w Londynie.

"Każda osoba sprzedająca mi katalizator musi się wylegitymować, a tym samym oświadcza (co jest zawarte na druku), że katalizator nie pochodzi z kradzieży" – tłumaczy mi jeden z przedsiębiorców zajmujących się skupem tych elementów. "Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób tego zweryfikować, ponieważ katalizatory mają ogólne numery, a nie numer przypisany do danego auta"

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 25 lipca 2020, o 07:49 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Gdy tylko pojawia się temat podwyżki cen parkingów np. w strefie płatnego parkowania czy w centrum handlowym, wśród kierowców podnosi się wrzawa. Jeśli jednak spojrzymy na stawki obowiązujące w innych krajach, możemy dojść do wniosku, że u nas wcale nie jest tak źle.Wysokie stawki na parkingach zazwyczaj są tłumaczone przez włodarzy danego obiektu lub obszaru tym, że mają one zniechęcić osobę do przyjazdu w to miejsce prywatnym autem. W przypadku strefy płatnego parkowania jest to chęć zapewnienia odpowiedniej rotacji miejsc, by "wszyscy mogli z nich skorzystać". Choć, nie ukrywajmy, że dochody z ich tytułu stanowią niemałą sumę.

Brytyjski serwis Fixter przygotował globalny ranking opłat za parkowanie z 65 miastach na całym świecie. Wśród nich znalazła się także Warszawa. W zestawieniu opłaty podzielono na 4 kategorie – opłata za postój na lotnisku, w centrum handlowym, na ulicy w płatnych strefach, na stadionach oraz przy ratuszu. Na podstawie stawek obliczono procentowe odchylenie od mediany (wartości środkowej) oraz sumaryczne średnie z odchyleń. Oto jak prezentują się wyniki w wymienionych kategoriach.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 25 lipca 2020, o 07:51 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Gdzie sumarycznie jest najdrożej? Z tabeli wynika, że niechlubne 1. miejsce zajął Nowy York z odchyleniem bliskim 355 proc. Na drugim miejscu znalazł się Boston (283 proc.), zaś podium zamyka Sydney (211 proc.). Dalej znalazł się Londyn (191 proc.) i Brisbane (174 proc.). Warszawa zajęła 54. miejsce z wynikiem 40,2 poniżej średniej mediany. Najtańszymi do parkowania miastami okazały się Cape Town (-77,6 proc.), Buenos Aires (-80 proc.) oraz Delhi (-80,5 proc.).Dotychczas weryfikacją opłat za parkowanie w Warszawie, podobnie jak w większości polskich miast, zajmowali się strażnicy miejscy. Niestety skontrolowanie sporej liczby pojazdów w dużej aglomeracji jest czasochłonnym zadaniem, co przekładało się na konieczność zaangażowania wielu funkcjonariuszy, a co za tym idzie, także środków O tym, że spotkanie o mistrzostwo Europy w piłce nożnej odbędzie się w stolicy Anglii dopiero za rok, wiadomo już od kilku miesięcy. Pandemia COVID-19 sparaliżowała cały międzynarodowy futbol i zmusiła UEFA do przełożenia turnieju, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-raszyn który miał się odbyć aż w dwunastu krajach.
Jakiekolwiek mecze międzypaństwowe zapewne wrócą nie wcześniej niż jesienią. Na razie nadzieję na powrót normalności kibice czerpią ze http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-brwinow wznowienia krajowych rozgrywek. Najpopularniejsza liga piłkarska na świecie, Premier League, wróciła 17 czerwca. www Angielskie stadiony, które zwykle wypełniają się do ostatniego miejsca, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-grodzisk-mazowiecki wciąż muszą być puste. Jednak od dwóch tygodni można chociaż obejrzeć mecz w pubie.lipca w Anglii pootwierały się salony fryzjerskie, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-milanowek/ teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Dla Anglików te ostatnie są głównym powodem do szczęścia - mówi prezes klubu IBB Polonii Londyn, mistrza Anglii w siatkówce. - http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-nadarzynW różnych krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-zyrardow/ to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicylipca w Anglii pootwierały się salony http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-piastow fryzjerskie, teatry, kina, restauracje i właśnie puby. - Dla Anglików te ostatnie są głównym powodem do szczęścia -IBB Polonii Londyn, mistrza Anglii w siatkówce. - W różnych http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-pruszkow/ krajach powrót do normalności mierzy się różną miarą. U nas wielkie kroki w tym kierunku to powrót piłki nożnej i otwarcie pubów. Jak można obejrzeć Premier League ze znajomymi i napić się przy tym piwa, Anglicy

O tym, że spotkanie o mistrzostwo Europy w piłce nożnej odbędzie się w stolicy Anglii dopiero za rok, wiadomo już od kilku miesięcy. Pandemia COVID-19 sparaliżowała cały międzynarodowy futbol i zmusiła UEFA do przełożenia turnieju, http://udraznianie.waw.pl/udraznianie-rur-raszyn który miał się odbyć aż w dwunastu krajach.
finansowych. Teraz ma się to zmienić za sprawą automatycznego systemu kontroli.Dwa elektryczne nissany leafy wyposażone w system kamer i czujników pozwalają w krótkim czasie skontrolować dużą liczbę zaparkowanych pojazdów. Strażnicy będą poruszać się nowoczesnymi radiowozami w strefach płatnego parkowania, skanując tablice rejestracyjne.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 18 stycznia 2021, o 19:51 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
le balagan, nikt nic nie ogarnia, kartonowe panstwo
Do Marcin6 min. temuWasze statystyki to.........
Do Marcin12 min. temuOpisywał to niemiecki dziennikarz, w którejś z gazet. Jak dobrze poszperasz, to znajdziesz, zamiast stać przy budce z piwem.
Noo noo.21 min. temuDobrze że Ty jesteś. czuje się bezpieczniej
xmxmx21 min. temuakurat to brak przez niemiaszkow ktorzy PO boku wykupili szczepionki
Marcin22 min. temuWedług statystyk to już za PiS i jeszcze przed pandemią umierało najwięcej po wojnie Polaków i zwiększył się poziom ubóstwa. Nie wiem jacy Niemcy ci to mówili przy budce z piwem.
kreatywny22 min. temuja swoją oddam za free . zostaw tel
normalny23 min. temuto dobra wiadomość że są braki
greg27 min. temuDo Marcin- a teraz odczuwamy wielki sukces PIS-u??? 6 lat temu zyło mi się o wiele lepiej niż obecnie, zarabiałem niewiele mniej ale mogłem za to kupić o 1/3 więcej niż obecnie. Ludzie byli bardziej szanowani. Na stanowiska wybierano ludzi po konkursie którzy coś sobą reprezentowali. Dzisiaj wystarczy być w PIS i mieć jakie taki znajomości by załapać się na kierownicze stanowiska wiedza się nie liczy!!
Ona28 min. temuPrzecież za to odpowiada UE. Ale racja, Polska powinna olać UE i kupić szczepionkę na własną rękę.
pineska32 min. temuChodzą słuchy że przed grupę 0 oraz przed grupę 80+ wysunęła się dotąd nieznana grupa BRYLANT. Na razie nie wiadomo kto należy do tej grupy...
Do Marcin33 min. temuCo kogo obchodzi jakiś głupi przykład, jak ludzie głodem przymierali. Sami Niemcy, po przegranej PO mówili, że cóż z tego że PO chwali się sukcesem w gospodarce, jak ludzie tego nie odczuwają.
na szczęście35 min. temuTusk dobrze ogarnia język niemiecki.
Nick37 min. temuNormalny, zdecydujcie się w końcu na temat tej uni. Jak debatują na temat polski to larum że źle się o nas mówi (chociaż nie wiem co to ma wspólnego z prawem) a jak w unia zaleca obostrzenia i szczepienia to pretensje że my nie jesteśmy Niemcami czy inną Francją i powinniśmy robić po swojemu. Unia gospodarcza miała sens, polityczna jest bezsensuPierwsze 10 tysięcy dawek szczepionki opracowanej przez koncern Pfizer dotarło do Polski w piątek udrażnianie zlewu około godziny 22.00. Po wjeździe do kraju szczepionka została przewieziona do magazynu Agencji Rezerw Materiałowych w udraznianie Skierniewice pod Tomaszowem Mazowieckim. Stamtąd preparat rozdysponowano do 72 szpitali węzłowych w całej Polsce. Dlaczego akurat gastronomia, hotele, branże fitnes są tak bardzo nękane przez władzę ? Bo powstał plan by te biznesy doprowadzić do upadłości. A potem państwowe spółki po kolei będą wykupować je udrażnianie rur Skierniewice za symboliczną złotówkę. Z początkiem roku władze zdecydowały o nacjonalizacji Idea Banku i zawłaszczeniu środków tam zgromadzonych przez państwowy bank. Teraz pora na kolejne nacjonalizacje. Tyle że dla niepoznaki pod pretekstem "upadłości"..Zobaczcie z jaką zajadłością policja i Sanepid interweniują udrażnianie Skierniewice wobec małych rodzinnych firm, podczas gdy międzynarodowe korporacje, świadczące podobne usługi ale mające tabuny prawników, nie są w ogóle przez władze nękane. I w ogóle zobaczcie jak idiotycznym pomysłem jest by tak wybiórczo traktować różnych biznesów pod pretekstem pandemii. Albo przepisy epidemiologiczne udraznianie.waw.pl powinny dotyczyć wszystkich tak samo, albo nikogo. A tymczasem rząd uchwalił rozporządzenie które w oparciu o wyssane z fiuta przesłanki jedne branże zamyka a inne pozostawia swobodnie działającymi. No i najważniejsze. Kościoły mają pełną swobodę działania a księża nie muszą nawet nosić maseczek. Czyżby Covid przepychanie wc atakował tylko w restauracjach, hotelach lub na świeżym powietrzu, na stokach narciarskich, ale w zatłoczonych kościołach już nie ? https://przepychanie.com.pl W szpitalach węzłowych W Polsce to jakiś cud. Zachorowalność i śmiertelność na koronę spada na łeb na szyję. Dlaczego ? Bo się nie testuje obywateli. W państwach sąsiednich udrażnianie zlewu Warszawa zachorowalność i śmiertelność na koronę szybuje ostro w górę. Proponuję, aby w Polsce również nie badać ludzi w kierunku nowotworów - to ludzie nie będą chorować na nowotwory, nie badać w kierunku cukrzycy - to nie będziemy mieć cukrzyków, nie badać udrażnianie Wawer w kierunku nadciśnienia tętniczego - to również pozbędziemy się tego problemu zdrowotnego. Będzie prawdziwy cud w Polszy. rozpoczął się proces szczepienia personelu medycznego. To pierwsza udrażnianie rur skierniewice grupa społeczna która przyjmie szczepionkę. Preparat w pierwszej turze otrzymają również pracownicy placówek opiekuńczych. Następnie procesowi udrażnianie rur Wawer szczepień zostaną poddani seniorzy, służby mundurowe oraz nauczyciele.

rura https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... r-wilanow/
https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... rur-ursus/ kanalizacja
Dany41 min. temuPrzecież to jedna firma niemiecka produkuje, dlaczego nie dała składu innym firmom żeby było szybciej. Tak samo panele słoneczne i cała ta ekologja, ile jeszcze będziemy okradani przez Niemców. PiS miał polskości bronić i co mamy wszędzie Ukraińcowi a żeby coś zarobić trzeba jechać do Niemiec i na nich tyrać. Po to nasi przodkowie krew za wolną Polskę przelewali. Zostaje już tylko Konfederacja.
tylko pytam41 min. temu@Andrzej, to powiedz jeszcze po co to wszystko? Żeby "przerzedzić populację? Są tańsze i mniej skomplikowane metody. To może chipy? Większość sama wszystko ujawnia w sieci, a nawet jeszcze więcej? Nie żebym negował, tylko po co?
Sianie42 min. temuStrachu by zyskać więcej klientów.
Adam43 min. temuSzczepionka na Koronke po 8 miesiacach dziwne ze tak szybo juz szczepią .Narazie dziadków i babcie po 65 plus chciałbym zeby to im pomogło ale wątpię juz zmarło co nie piszą w internecie na 1000 zaszczepionych po 65 zmarło ok 90 osó po 7 dniach .Rodzina to jednosc a Oni chcą to rozbic Morawiecki ==HitlerTrucizna Picera i spółki nie znajduje tylu zwolenników ile założono więc trzeba wprowadzić trzecią falę, trzeba ludziom wmówić że lockdown może być cofnięty tylko pod warunkiem zaszczepienia większości. Mordercy. Trzecia fala koronki nadchodzi potem pewnie bedzie sztorm covidovy. super scenariusz na film.... Spielberg by lepszego nie napisal..... Experci medialni do Hollywood tam lepiej płacą.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 18 stycznia 2021, o 19:53 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Zapytaj zakodowanych kolegów z UE co zrobili ,żeby zabezpieczyć dostawy.Maestro składał niemieckiej rodzinie laudacje za Nord Stream 2 a może za zrobienie "wała "z zamówienia "solidarnościowego" szczepionki przez UE ?
Basia A .1 godzinę temuMinister Dworczyk po cichu przerzucił kilka tysięcy szczepionek dla prokuratorów , skarbówki i CBA .
tak pytam
4 godziny temu
Dopiero co sie zaczęło szczepienie a już schody a co będzie dalej?
Wers36 min. temuTadeusz już się cieszy, będzie więcej mamony
biegacz1 godzinę temu"ieniądze zaoszczędzone na szczepionkach zostaną przelane do
,,,,1 godzinę temuBędzie tak samo. Z resztą wszystko tak działa od przynajmniej 5 lat.
dwce1 godzinę temuPotem pieniądze zaoszczędzone na szczepionkach zostaną przelane do
Dostawca szczepionki ograniczył dostawy,by zrealizować DODATKOWE zamówienie z Niemiec.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: first day
 Post Napisane: 10 stycznia 2023, o 15:09 
Offline

Dołączył(a): 16 listopada 2015, o 17:58
Posty: 20
Jak można było się spodziewać, występ Janusza Kowalskiego nie uszedł uwadze internautów. W komentarzach błyskawicznie pojawiły się "recenzje" występu polityka. Wiele osób otwarcie przyznawało, że nie spodziewało się po Kowalskim podobnej inwencji twórczej.
Janusz Kowalscy i członkowie kapeli Szadkowiacy wybrali utwór z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Ich uwagę przykuł hit "Przeżyć wszystko jeszcze raz" – wokalista śpiewał, a stojący tuż obok polityk dzielnie wybijał rytm. Było widać, że muzykowanie sprawia mu sporą frajdę! udrażnianie zlewu Ursus, przepychanie przepychanie kanalizacji w Ursusie, kanalizacja przepychanie rur mszczonów, wuko mszczonów kuchnia wuko Józefów zlew przetkanie zlewu Józefów czyszczenie kanalizacji wuko brwinów, wuko czyszczenie udrażnianie zlewu brwinów, toaleta wuko pruszków, wuko komorów kanalizacja deszczowa wuko rembertów, ścieki wuko falenica
"Człowiek wielu talentów", "W końcu odnalazł przeznaczenie", "Taka nasza złota rączka", "To nawet na muzyce się zna, fenomen", "Pan politykier zawsze właściwy rytm wybija" – zachwycali się Januszem Kowalskim użytkownicy TikToka.

_________________
Wuko Warszawa, pogotowie wodno kanalizacyjne


Góra 
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
 Post Napisane: 10 stycznia 2023, o 15:09 
 


Góra 
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
 
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strona główna forum » Hyde Park » Muzyka


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

 
 

 
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Tłumaczenie phpBB3.PL